Eind augustus startte hier in Lier een nieuw naaigroepje, na een jaartje proefdraaien. Om de twee weken komen we met Naai@eLier samen in de refter van basisschool Het Spoor om een paar uurtjes te naaien, te babbelen en tips uit te wisselen. Erg gezellig, kijk maar eens hier!
In oktober kwam Klijntje op één van die maandagen langs met haar stoffencollectie. Een hele lieve verkoopster, met een camionette vol moois.
‘Nuts for dinner’ van Michaël Miller sprong mij meteen in het oog. Ik wist dat Klaas die stof geweldig zou vinden, maar twijfelde toch even. Zo’n grote print is ideaal voor een A-lijnjurkje, maar ook voor een hemdje?
Het heeft even geduurd eer het hemdje er was en vooral ook voor de foto’s er waren.
Maar de liefde is groot, zoals voorspeld!
Het blauwe oog dankt hij aan een botsing op de speelplaats.
Stof ‘Nuts for dinner’ : Klijntje
Patroon: Gingerbread
Knopen: Veritas
Vestje: Filou
Heel knap! Petje af.
En wat loopt die grote print prachtig door! Zeer mooi resultaat.
Ik zag het al zo mooi ongestikt netjes op tafel uitgestald liggen … en vond het toen al een pareltje, met mooie doorlopende prints !
Amai nog niet! En doorlopend en al, schoon!
Wat een leuk idee! Ik ga het idee stelen denk ik. Het is echt heel mooi!
Totaal verliefd! Stof, hemd, maar vooral de combinatie. Ik wil net hetzelfde, ik stik daar gewoon een rokje onderaan en dan is dat het allermooiste hemdjurkje, want dit is het allerschattigste hemd.
Hij staat er SUPER mee!!!
🙂
Heel mooi! Heel begrijpelijke liefde!
Een hemdje, ik zag het al voorgeknipt op de naai@eLier-foto’s. Toen deed ik nog eens van frons, want in die stof zag ook ik alleen maar A-lijntjes. Maar zie nu! An, jij kan toveren!
Schitterend!! en vooral jaloers, ik ben nog steeds een hemdjes-angsthaas….
Waw, echt knap!
Oh, das KEIMOOI!!!
Eindelijk! Nog iemand die dit stofje niet enkel iets voor meisjes vindt! Toen ik dit kocht, kreeg ik van veel mensen de reactie dat dat een tof stofje was, maar toch te meisjesachtig voor hun zoontjes. Niet mee eens, en dit hemdje bewijst dat eens te meer. Schoon, zeer schoon! Ook met die mouwtjes en kraag in een ander stofje, tof!
Oh, ♥ die houten knoopjes!
Het is gewoon prachtig en zeeeeer goed geslaagd !
Awel, Dees is super!
Ik ben eigenlijk geen fan van de nuts for dinner. Vooral de kleedjes kunnen me niet bekoren, gek genoeg vind ik deze uitvoering dan wel weer heeeel geslaagd!
Mooi mooi mooi
heel erg geslaagd 🙂
Prachtig, echt waar !
ik zat in de zetel toen ik deze las, en mijn man meteen: allé, begint uw patroon maar te knippen… Ik heb nogal veel van deze stof namelijk, met het oog op kussens, maar het past toch niet zo mooi als ik zou willen, en kan moeilijk 3 kleedjes voor de dochter maken he
woow, echt knap! heel erg mooi! Het mooiste dat ik al zag in die stof!
Superleuk!! En wat heb je de print mooi door laten lopen. Kan dus heel goed voor een jongetje!!
echt knap!! en de print die doorloopt, wauw!!
Wow, dit is weeral een pracht van een hemdje!
Wow, wat mooi! Ben niet zo´n fan van dit stofje, awel..meer van de jurkjes die er van voorbij komen nu, denk ik..want ik vind dit blousje echt superieur! Hij staat u manneke prachtig en ideaal gekozen in combinatie met mouwtjes en kraagje 🙂
Mooi!
Ik begrijp dat je zoon daar erg blij mee is:)
ik zag het stofje al op andere blogs passeren en blijf het even mooi vinden, ook verwerkt als hemdje!
super dat je de tekening zo kan laten doorlopen…
Wauw, wat mooi! Echt super tof! De print loopt ook zo netjes door.
En heel toevallig is mijn zoontje net van een blauw oog af. Ook gebotst, ook op het schoolplein…
Supermooi!!! Het staat hem ook prachtig!
En het doet waarschijnlijk vele jongensmama’s hun ogen opengaan (me incl), met dit soort ‘stof’ (grote print) kan je dus ook hemdjes maken!
Annie
Ik heb van deze stof ook twee hemdjes voor m’n zoontjes gemaakt. Ik las ook hier en daar dat het meisjesachtig zou zijn?! Als dat al meisjesachtig is, dan mag er binnenkort niets meer voor jongens. Ik zeg lekker foert. 🙂 En ik ben blij te lezen dat ik niet alleen ben.
Mooi (pretty much the only dutch word I know!). I am seriously impressed with your pattern matching skills! One of the cutest shirts I’ve seen in a while! x
Hééél schoon. Ik had er zelf geen hemdje in gezien. Maar het kan dus ook perfect voor jongens!
Zeer knap gedaan. Vooral omdat het patroon ook zeer mooi doorloopt.
Creatieve groetjes van het Veritas-team
Amai, chique! Doorlopend en al! Het staat hem super! 🙂
Heel mooi hemdje ! Ik vind dit een heel mooi stofje maar zou zelf nooit op het idee gekomen zijn om dit te gebruiken voor een jongen. En de combinatie met de stof voor de kraag , knap . Super geslaagd ! Je kent er wat van !